Gieret Giby - strona nieoficjalna

Zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej.

• autor: michael_p4, 2012-11-13 17:00

W 1 meczu rundy rewanżowej pokonaliśmy Sudovię Szudziałowo 3:1. Bramki zdobyli Wysocki, Kubas i Tarlecki.

Brak czasu nie pozwala mi opisać szerzej tego meczu, więc będzie szybki skrót.

- pierwsze 30 minut spotkania zdecydowana nasza przewaga ( 5 sytuacji bramkowych, z czego nie wykorzystujemy żadnej. Piaścik dokonał w tym czasie rzeczy niemożliwej, strzał z 3 metra obronił bramkarz, dobitkę z metra.. również .).

- ostatnie 15 minut 1 połowy przestajemy grać ( 2 bardzo dobre sytuacje gości).

- przerwa (dotleniliśmy się).

- minuty 46 - 57 nasza przewaga, znów coś tam stwarzamy lecz nie strzelamy.

- 58 minuta dostajemy kopa w dupę ( Bliniewski niepotrzebnie fauluje w polu karnym. Rzutu karnego nie wykorzystuje jednak zawodnik Sudovi, który nie trafia w bramkę.)

- 61 minuta dostajemy kopa w jaja ( czerwień dla Krachało), Sudovia nie odrabia lekcji i nie zdejmuje zawodnika, żeby mieć równe szanse. Jak wiadomo w 10 ogrywamy ich regularnie.

- 63 minuta wymierzamy pierwszy policzek (Mickiewicz do Wysockiego, ten pewnie pokonuje bramkarza).

- 70 minuta Sudovia już krwawi ( zły wyrzut bramkarza przejmuje Kubas, wkręca obrońcę i strzela obok bezradnego  goalkeepera).

- 70-80 minuta  Śliwiński rozmawia z Tatą, który stoi za bramką, ale w 9 też dajemy radę.

- 81 minuta Pieślak rozpoczyna atak, który kończy się bramką. Pech chciał, że rozpoczął akcję "Mleczarzy". (Śliwiński przerywa na moment konwersację z Tatą i opierdala Pieślaka, patrząc mu w oczy wykrzykuje " wypierdol na aut jeden z drugim").

- 84 minuta Tarlecki nie potrafi wykorzystać świetnej sytuacji ( szyderczy śmiech Wyspy).

- 88 minut piękna kombinacja ciosów i nokaut ( ładna klepka MIckiewicz-Tarlecki i ten drugi trafia w prawe ok(n)o gości.

- 90 minuta Gwizdek sędziego, koniec meczu. (Kubas i Karaszewski klaszczą, Mickiewicz chodzi ze spuszczoną głową, bo go "Felek" wkurzał... Śliwiński już nie gada z Tatą.. teraz gada z przypadkowym grzybiarzem).

Dziękuję za uwagę.

P.S. Wyjazd na mecz z Rudnią o godzinie 11 z pętli. Kubas oczywiście o 10:50 wyjeżdża. Przypominam, że po meczu mamy saunę do godziny 17. Chciałbym, żeby byli wszyscy, więc postarajcie się piłkarzyki.

autor: ~Matt 2013-01-14 16:14:40

avatar heh moj ulubiony opis;]

Autor: Treść:pozostało znaków:

Gieret GibyWigry II Suwałki
Gieret Giby 5:0 Wigry II Suwałki
2013-11-02, 13:00:00
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia Raczki 1:1 Włókniarz Białystok
Orlęta Czyżew 1:4 Ruch Wysokie Mazowieckie