Statystyki drużyny

Aktualności

Sparingi czas zacząć

• autor: Rogal9615, 2013-02-27 23:40

Nasze przygotowania zaczęliśmy 16 Lutego od sparingu z Polonią Raczki, z którą przegraliśmy 6:1,prościej mówiąc dostaliśmy spore baty. Ale już 5 dni później - 21 Lutego graliśmy następny meczyk w którym wygraliśmy z drużyną "Czarni Olecko" 4:3.

Sparing z Raczkami:

Początek meczu zaczął się idealnie,około 6 minuty bramkę dającą prowadzenie dla naszego zespołu strzelił Piaścik.  Mija parę minut i drużyna Polonii doprowadza do wyrównania,a później strzela jeszcze jedna bramkę i przegrywamy 2:1.Czas leci leci i mamy karnego dla Gieretu!!! Do piłki podchodzi niezawodny Śliwiński,który jednak zjebał karnego.Kibice patrzyli w to z niedowierzaniem,nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli !!  Później przeciwnicy strzelają nam jeszcze jedną bramkę i przegrywamy 1:3. W przerwie Trener ocenił występ  Śliwińskiego na całą 1(ma szczęście, że noty nie ida w podsumowanie) .W drugiej połowie Polonia strzeliła nam jeszcze 3 bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1.Podsumowując graliśmy chujowo (wstyd wyjść na Suwałki). Pieślak dał dupy ze zmianami (sam se graj 10minut po czym sadzasz na ławkę),które rujnowały naszą grę,ale przynajmniej rezerwowym nie było za zimno :))

Sparing z Oleckiem:

Więc tak mecz zaczął się z pół godzinnym opóźnieniem,a graliśmy na lodowisku.Przebieg meczu można opisać w paru zdaniach:długi wykop piłki przez Śliwińskiego do "Felka",który albo tradycyjnie ją traci albo szarżuje i jest bliski strzelenia bramki(co nie oznacza,że ją strzela),później gospodarze próbują konstruować ataki.Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla "Giereciku". Bramki dla naszej drużyny strzelali: Tarlecki 2,Bliniewski i Śliwiński. Na pewno każdy zawodnik chciał się zaprezentować jak najlepiej,każdy liczył że dostanie jakiś dyplom i będzie grać wiecznie w pierwszym składzie,niestety żadnych dyplomów nie było i walka o miejsce w pierwszym składzie toczy się dalej.